Lucie Šumová: MAKE-UP NA VÁNOČNÍ PÁRTY

MAKE-UP NA VÁNOČNÍ PÁRTY

By | 12:30 14 comments


Chystáte se na vánoční večírek ve velkém stylu?
Ve spolupráci s Notino.cz jsem si pro vás připravila skvělý look na párty. Inspirovala jsem se u make-up královny Denisy Strapkové. Zkrátka mě mrzelo, že jsem si nechala ujít Halloween, protože tohle mě tak baví! A barevné čočky jsem prostě musela vyzkoušet. Jen už s nimi sobík vypadá trochu strašidelně. Co myslíte?Nemám nafocený úplně krok po kroku, ale začala jsem tekutým make-upem Hello Happy od Benefitu. Zakrývá nedokonalosti, sjednocuje pleť a vypadá naprosto přirozeně. Což dnes sice nepotřebujeme, ale tím chci říct, že ho mám ráda i na běžné líčení.

Čím si make-up nanášíte? Já už asi půl roku používám Beauty Blender a strašně mi vyhovuje. Dříve jsem měla nějaké falešné a opravdu to nebylo ono. Rozdíl je znát! Nezapomeňte, že se Beauty Blender používá vždy vlhký! Před použitím pořádně namočte houbičku pod tekoucí vodou a důkladně vyždímejte. Poté zvětší objem, bude měkčí a při aplikaci do sebe nenasákne tolik make-upu. Houbičku namočíte do make-upu a začnete jemně vklepávat do obličeje, neroztírat. Otázkou často bývá, jak se Beauty Blender čistí. Používá se k tomu tento cleanser, který odstraní zbytky make-upů a bakterií.
Nově používám krycí korektor Eucerin na nedokonalosti jako je akné a zároveň pomáhá k jejich brzkému zmizení. Což úplně ohodnotit zatím nedokážu. 
Tady jsem vám vyfotila nějaké produkty na obočí, které ráda používám. Obočí jsem si zvýraznila, ale při líčení soba na obličeji jsem použila nakonec i hnědé stíny z paletky očních stínů nebo i oční linky, zkrátka vše co se dalo. :D Ale tyto produkty také doporučuji na běžné líčení! Hlavně Benefit Gimme Brow je můj oblíbený produkt.

Teď už mě čekala ta zábavnější část, vytáhla jsem všechny možné barvy na obličej, které jsem doma našla a začala jsem.. červeným nosánkem. Jak jsem pokračovala můžete vidět na fotkách. Myslím, že to nemusím ani úplně popisovat. K obrysům jsem nejvíce používala černé tekuté linky Dermacol – také mé oblíbené!
Všechno jsem se snažila přehnat, takže pořádná vrstva rozjasňovače nemohla chybět. Zlaté stíny jsem našla v paletce Urban Decay Naked 2 nebo v Makeup Revolution. Do koutku jsem dala bílý stín, ale záhyb oka jsem se snažila udělat tmavý. Namíchala jsem hnědé, vínové a černé stíny.

A hurá na třpytky! Na další fotce vidíte, jaké třpytky jsem doma našla. Nakonec jsem použila jen zlaté a stříbrné linky. Ideální by bylo si na to pořídit přímo třpytky na obličej, protože jsem měla zalepené celé oko. :D

Potom už jsem se blížila do finále. Nalepila jsem si umělé řasy a nandala si barevné čočky. Mám tyto žluté – Avatar a musím přiznat, že ze začátku jsem se lekla. Možná by se to hodilo spíše na Halloween, ale nakonec se mi to i líbí. Co myslíte? :)

Takhle to celé dopadlo..

Užijte si vánoční večírek!
INSTAGRAM   /   FACEBOOK   /   YOUTUBE   /   BLOGLOVIN
Novější příspěvek Starší příspěvek Domů

14 komentářů:

 1. Tak to vypadá vážně úžasně! :) Povedený look, který jsem ještě nikde neviděla :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to je nádhera! Neskutočne sa ti to vydarilo :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětSmazat

 3. اننا فى اعالى الخليج نوفر افضل خدمات نقل العفش داخل وخارج الرياض الى جميع دول الخليج العربي ومن خدماتننا :

  شركة نقل عفش من الرياض الى الامارات شركة نقل عفش من الرياض الى الامارات
  شركة نقل عفش من الرياض الى الاردن شركة نقل عفش من الرياض الى الاردن

  ______

  OdpovědětSmazat
 4. The class today has become the happiest person I managed to find a part-time job at home and I really get interesting? fine gambling sites you can not thank

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. The class today has become the happiest person I managed to find a part-time job at home and I really get interesting? fine gambling sites you can not thank

   Smazat
 5. Moc pěkné! Já tak tři roky zpátky užila taky takové extra líčení - sobí :D.

  OdpovědětSmazat
 6. Já sice na žádné takové párty nechodím, ani jsem se takhle nikdy nenamalovala, ale je to mega roztomilý a jsi šikovná! :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Všude kolem se to teď hemží jelíkovým makeupem, ale takhle hezký, jako máš ty, jsem neviděla nikde! <3 :-)

  OdpovědětSmazat
 8. We are the team from Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out a sample of Tropika Club Magazine’s articles:

  1. 7 Best Places to Buy Supplements Online in Singapore

  2.Best Korean BBQ Buffet in Singapore [2020 Edition]

  3. Your Top 10 Body Slimming Salon in Downtown Singapore [2020 Edition]

  4. Korean Scientists States Kimchi can Reverse Baldness

  5. A Culinary Cut Above: Fast Cooking Tips

  OdpovědětSmazat