Lucie Šumová: CONTACT
Lucie Šumová / 21 y.o.
Czech Republic


luckasumova@gmail.com


Vítej na mém blogu!

Blog jsem si založila, když se psal konec roku 2010. Teď je mi 21 let. Studovala jsem obor užitá fotografie a média na Střední umělecké škole v Liberci. Právě díky psaní článků na své stránky jsem se začala více zajímat o fotografování a postupem času si pořídila svou první digitální zrcadlovku Canon EOS 600D, na kterou fotím s objektivem EF 50mm f/1.8 nebo základním EFS 18-55mm. Dnes už mám i YouTube kanál, který jsem si založila společně s mou sestrou a jsme tam jako Lucie a Veronika.

Baví mě móda, které věnuji většinu článků a svým čtenářům radím, který kousek oblečení s čím zkombinovat. Kromě blogování a fotografování se ráda účastním akcí, na které mě zvou různé firmy. Nejčastěji to bývá představení nových kolekcí, módní přehlídky nebo se to týká kosmetiky. Těmto akcím také ráda věnuji své články.

Díky této mé zálibě jsem poznala také spoustu zajímavých lidí, jako třeba vás. Děkuji, že tu se mnou jste a že mám pro koho psát. Módní blog je v dnešní době celkem běžná a normální věc. Blogů je čím dál tím více a věřím, že mám určitě velkou výhodu v tom, že jsem začala tak brzy. Je tu se mnou někdo od úplného začátku?

Vždycky jsem nejraději fotografovala portréty, ale i momentky lidí kolem sebe a samozřejmě módu. V poslední době mě začalo bavit fotografování jídla a foodstyling. Proto tu občas můžete narazit i na nějaký z oblíbených receptů. Tak ať se vám tu líbí a snad se sem ještě vrátíte! Chceš se dozvědět něco víc o mně? Tak sleduj můj Instagram, kde jsem jako luciesumova.

Pokud máte nějaké dotazy, nabídku spolupráce či připomínky, neváhejte mě kontaktovat na emailové adrese, nebo třeba facebookové stránce.


luckasumova@gmail.com

1 komentář: