Lucie Šumová: CONTACT
Lucie Šumová / 19 y.o.
Czech Republic


luckasumova@gmail.com


Vítej na mém blogu!

Od krásy až po pořádně vydatné tutoriály, přesně tak můžeš prolétnout s nadšením můj blog, který jsem si založila, když se psal konec roku 2010. Byla jsem teprve v 7. třídě na základní škole a bylo mi pouhých 13 let. Uběhlo 6 let, je mi 19 a blog je stále mým velkým koníčkem. Právě teď jsem dokončila 4. ročník na Střední umělecké škole v Liberci, kde jsem studovala obor užitá fotografie a média. Právě díky psaní článků na své stránky jsem se začala více zajímat o fotografování a postupem času si pořídila svou první digitální zrcadlovku Canon EOS 600D, na kterou fotím s objektivem EF 50mm f/1.8 nebo základním EFS 18-55mm.

Právě se chystám do nové školy, kde budu studovat personalistiku. Stěhuji se kvůli škole do Prahy, kde budu mít i více příležitostí co se týče blogování a všech skvělých akcí. Už se na to moc těším a jsem zvědavá, co mi život přinese.

Baví mě móda, které věnuji většinu článků a svým čtenářům radím, který kousek oblečení s čím zkombinovat. Kromě blogování a fotografování se ráda účastním akcí, na které mě zvou různé firmy. Nejčastěji to bývá představení nových kolekcí, módní přehlídky nebo se to občas týká i kosmetiky.

Díky této mé zálibě jsem poznala také spoustu zajímavých lidí, jako třeba vás. Děkuji, že tu se mnou jste a že mám pro koho psát. Módní blog je v dnešní době celkem běžná a normální věc. Blogů je čím dál tím více a věřím, že mám určitě velkou výhodu v tom, že jsem začala tak brzy. Je tu se mnou někdo od úplného začátku?

Vždycky jsem nejraději fotografovala portréty, ale i momentky lidí kolem sebe a samozřejmě módu. V poslední době mě začalo bavit fotografování jídla a foodstyling. Proto tu občas můžete narazit i na nějaký z oblíbených receptů. Tak ať se vám tu líbí a snad se sem ještě vrátíte! Chceš se dozvědět něco víc o mně? Tak sleduj můj Instagram, kde jsem jako luciesumova.

Pokud máte nějaké dotazy, nabídku spolupráce či připomínky, neváhejte mě kontaktovat na emailové adrese, nebo třeba facebookové stránce.


luckasumova@gmail.com

0 COMMENTS: